Facebooki Pahapilli grupp

– (B)logiraamat –

Terminali sünd

Pahapilli Terminal. Foto: Pahapilli erakogu

Laias laastus on nii mõnegi uue asja sünd või vana asja uuestisünd üldiselt meeldiv sündmus. Mõnikord isegi meeli ülendav. Väikese küla suured sündmused pole reeglina laiale publikule nähtavad. Seevastu mõni pisikene asi on kogunisti nii nähtav, et ainult tõeline pimesikk võib selle omale nii-öelda kahe silma vahele jätta. Nii ka seekord, kus asi ise on vägagi silmanähtav ja mis parim – sellesse võib soovi või vajaduse korral lausa sisse astuda. Esialgu küll veel veidi ettevaatlikult, sest lävepakk on natuke kõrgevõitu ja mõnel juhul libegi, kuid võite olla veendunud, et need väikesed puudused saavad kindla peale ühel kenal päeval kõrvaldatud.
Teeme ära!

Et tõele au anda, siis siinkohal peab tänu avaldama riigivõimule ehk vallavalitsusele, kes on muutnud meie küla vana ja ammu lagunema hakanud bussiputka, tõsi küll, läbi väikeste kuid viljakate debattide igati uueks ning tuult ja vett pidavaks ootekojaks. Nii on toimunudki uuestisünd – sündis Pahapilli Terminal.
Päris tore, kas pole!

Jääb vaid soovida, et meie terminali ees praegu veel peatuvad liini- ja muudki bussid ei muutu siin harulduseks ning toovad siia või viivad siit laia maailma ikka ja jälle toredaid ning rõõmsaid inimesi.

MTÜ Pahapilli külaselts © 2024