Facebooki Pahapilli grupp

– Arhiiv –

Milline on meie kannatuse piir

Milline on meie kannatuse piir


Varese sadama arendaja, Raudvere&Co alias Adepte-misiganes OÜ, on otsustanud meie küla inimeste kannatuse otsustavalt proovile panna. JOKK-mehena kasutab ta ära kõik võimalused, et oma tuugeni-idee siin külas vahendeid valimata ellu viia.

Juriidiliselt on (esialgu) justkui kõik korrektne, kuid aeg ja tema teod on näidanud, et mõistlik arutelu, põhjendatud argumendid (ka majanduslikud), koostöövalmidus ja eetilisus igas mõttes ei kuulu selle tüübi arsenali. Varese sadama rekonstrueerimise nime all ehitatakse justkui võimsat elektrijaam-/sõjasadamat, kuhu peaks tulevikus randuma kuni 40- meetrised merealused. Millised? Halloo?

Juba paar kuud käivad Varese sadamas tööd, mille jaoks andis ehitusloa endine Mustjala vallavalitsus. Tööde jaoks luba küll anti, aga küla läbiva tee (mis muide kuulub enamuses eraomanikele) kohandamisele nendeks töödeks ei suvatsetud tähelepanu pöörata. Nii olemegi tänaseks jõudnud seisu, kus meie külatee on muutunud mudamülkaks. See hävitustöö meie teede kallal, millega tegid algust rallimehed 2016.aastal, selle on viinud  lõpu lähedale Raudvere praegune tegevus Varese sadamas.

Aga eks vaadake ja mõelge ise. Vaata siit –  Puust ja punaseks.

Pahapillil 12.04.2018

MTÜ Pahapilli külaselts © 2020